Hayaletle Aşk Yaşadığını İddia Eden Kadın, Hayalet Sevgilisinden Çocuk Sahibi Olmak İstiyor!
Bir hayaletle beraber olduğunu ve 'hayalet çocuklar' doğurabileceğini söyleyen 'Spiritüel rehberlik öğretmeni' İngiltere'de tartışma yarattı.

Amethyst Realm adlı 'Spritüel rehberlik öğretmeni' İngiliz ITV kanalında bir hayaletle 'romantik ilişki' yaşadığını söyledi. Avusturalya'da tanıştıktan sonra 'büyük bir aşk yaşamaya başladıklarını hatta beraber Mile High Clup'a üye olduklarını söyleyen Amthyst şöyle konuştu:

"Onu erkek olarak tanımlıyorum. Çünkü böylesi daha kolay. Son derece kadim, bilge ve kibar biri. Uzun süredir dünyamızda olduğunu söyleyebilirim."

Erkek arkadaşıyla olan ilişkisini 'onu görmek yerine hissediyorum.

Erkek arkadaşıyla olan ilişkisini 'onu görmek yerine hissediyorum.

Duygusal, ruhani bir varlığa sahip' sözleriyle tarif eden Amethyst, ilişkisinin dünyevi ilişkilerden daha derin ve anlamlı olduğunu belirterek muhabbet etmeye gerek duymadıklarını belirtti.

Çocuk sahibi olmak isteyen Amethyst bir süredir hayalet hamilelikleri üzerine araştırma yaptığını belirterek "Hayalet hamileliğinin gerçek bir hamilelik olduğuna inanıyorum, ancak içinizde bir insan yerine hayalet bebeği taşıyorsunuz" dedi.

Sosyal medyadan çok sayıda kullanıcı Amethyst'in deli olduğunu söyleyerek olayla dalga geçti.

Bir kullanıcı Amethyst'in tedaviye ihtiyacı olduğunu söylerken, bir diğer kullanıcı ise 'unutmayın eğer ölürseniz dünyaya geri dönerek hayalet bebekler yapabilir hatta Mile High Club'a bile üye olabilirsiniz' yorumunda bulundu.

Kaynak: tr.sputniknews.com

EMOJİ İLE TEPKİ VER!Facebook Yorumları