Samsung, iPhone'un 10 Yıllık Geçmişiyle Dalga Geçti!
iPhone'un 10 yılına özel video yayınlayan Samsung, videoda 2007 yılında çıkan ilk iphone ile birlikte bütün modelleri kullanan bir gencin iPhone'dan Samsung'a nasıl geçtiğini anlatıyor.

Samsung tarafından yayınlanan Growing Up isimli yeni reklam filiminde genç bir iphone kullanıcısının 10 yıllık apple serüveninin ardından Samsung'a nasıl geçtiğini anlatan güzel bir hikaye hazırlamış. Aradaki rekabette çok güzel bir atışma olmuş doğrusu.

Reklamın başrol oyuncusu Erik'in 2007 yılında aldığı ilk iPhone ile başlayan Apple macerasında yıl 2010 olduğunda iPhone 3GS modeline geçiyor, bu sırada sevgilisinin fotoğrafını çektiğinde Fotoğraf kaydedilemiyor, hafızada yer açın mesajı alıyor.

Geçen zamanla birlikte 2015 yılında iPhone 5S modeline geçiyor ama işkencesi bitmiyor. Yeni kız arkadaşı Lauren ile tanıştığında bir birlerine numaralarını vermek istiyorlar. Bu sırada Erik telefon numarasını yazarken, Lauren ise S-Pen ile numarayı telefona not ediyor.

Daha sonra sırayla önce suya dayanıklılık ile rakibine vuran Samsung, kulaklık girişiyle devam ediyor. Reklamı izleyince bu göndermelere bayılacaksınız.

EMOJİ İLE TEPKİ VER!Facebook Yorumları